מצוק טיולי שטח- מושב עמינדב :

סיורי מעיינות ופריחה בשביל המעיינות ביער עמינדב בתומקרים וג'יפים. למשפחות קבוצות ויחידים עד 50 איש בשטח פתוח . בתאום מראש - כל השבוע כולל שישי שבת מ 9:00 עד 18:00. השכרת אופניים ביער עמינדב בתאום מראש בלבד.

טופ רייזר טיולי שטח - פנינה בלב היער - מושב מבוא ביתר :

דוד גולדנטל ממושב מבוא ביתר מקיים סיורים רכובים, מודרכים , עם רכבי שטח מסוג רייזרים בתחומי פארק בגין ונחל רפאים. הסיור כולל מעבר דרך כרמי יין למכביר ודרך אתרים היסטוריים .
רכבי הרייזר שלנו הם רכבים חדישים ומשוכללים של חברת can am , בין רכבי השטח הנחשבים והמובילים בעולם כיום. בכל רכב מקום ל-3 נוסעים ונהג והוא קל ונוח לתפעול בנהיגה עצמית, ללא צורך בניסיון קודם.
במהלך הטיול נעבור באזורים יפים וייחודיים כמו נחל רפאים, נחל סורק, עין קובי, עין מסלע, עין יואל, רכס עמינדב ושמורת פארק בגין. נעצור לתצפיות בהן נוכל להשקיף על הנופים וליהנות מהשקיעות המרהיבות, ואם יתמזל מזלכם - תזכו גם לתצפת על עדרי הצבאים בשעות בין הערביים.

מתאים לזוגות, משפחות, לחגיגות יום הולדת וגם סתם להעביר כמה שעות בכיף במגוון מסלולים לפי בחירה.
הנהיגה ברכבים מתאימה לבעלי רישיון נהיגה עם ותק של מעל שנה.

טיולי האלה במושב אדרת

ג'יפים ספאריריינג'רים, נהיגה עצמית, סנפלינג, גלישת מצוקים, גלישת אומגה,  גשרי חבלים.  ברחבי מטה יהודה ובכל חלקי הארץ.
האלה טיולי מדבר נוסדה ב-1996 ע"י אטיאס עזר ממושב אדרת , היום מנוהלת החברה על ידי בנו איתן – מורה דרך מוסמך - שממשיך את המסורת של הכרת הארץ כולה ואזור מטה יהודה בפרט. החברה היא מהמובילות בארץ בתחום טיולי השטח ועוסקת בארגון טיולים בכל רחבי הארץ לתיירות פנים ותיירות נכנסת. עם השנים והניסיון הרב שהצטבר הרחיבה החברה את פעילויותיה ומקצועיותה עם רכבי שטח מתקדמים, משאיות ספארי, ג'יפים, טומקארים וכו'.

ליאב לוי "רועה מדבר" במושב נווה מיכאל

Wine & Jeep Tour:ארץ יהודה התברכה בכרמים פוריים ויקבים איכותיים עוד בימי קדם, ומשופעת באתרים ארכיאולוגיים שמעידים על כך. בשנים האחרונות זוכה סצנת היין באזור לפריחה מחודשת בבקשת הכרה של האזור כאזור יין כגון טוסקנה, עם יקבי בוטיק מקסימים שמתבססים על ענבים איכותיים מגידול מקומי. 

בסיור ג'יפים נינוח בגבעות עדולם נשלב ישן עם חדש, לימוד עם הנאה. נכיר מעט את תעשיית היין העתיקה והגתות הרבות באתרי עתיקות מרשימים, נעלה לתצפית יפה על כרמי היין החדשים, נסייר בכרם שעומד לקראת בציר, ונלמד מעט על הגפנים עצמן – זני גפן, מבנה האשכול והענב, וכיצד משפיע טיב הענב על איכות היין וייחודו. נסיים עם טעימת יין משובח ביקב בוטיק מיוחד. אפשרות לארוחת ערב קלה ומפנקת בבית הבד באביעזר, מול השקיעה.

 

 

בטיולי הג'יפים הייחודיים של חברת "אקסטרים ירושלים" נחצה עם הג'יפים נחלים, נבקר במעיינות, נשלב נהיגה טכנית אתגרית, ונטפס עם הג'יפים לנקודות תצפית ונוף היפות ביותר בהרי ירושלים. לעיתים בטיולים מזדמן לצפות בעיזים, כבשים, יעלים, שועלים, תנים, פרות, ובעלי חיים נוספים בסביבתם הטבעית.

  • להזמנת חווית ג'יפים חייגו עכשיו: 02-6508000 , 052-5557360
  • פרטים והרשמה באתר אקסטרים ירושלים www.jerusalemextreme.com
אורי טישלר - נקודת מוצא  במתחם "קקאדו" -מושב צפרירים. רוכבים ומטיילים במטה יהודה

נתאים לכם אופניים שעליהם תוכלו להפוך את הביקור לחוויה כיפית ומיוחדת יותר. אנחנו נצייד אתכם במפה ומידע, נמליץ לכם איך להתאים את הטיול ליכולת ולרצון, ונהיה זמינים להקפצה ...

Bike Jerusalem - רכיבת אופניים מודרכת בהרי יהודה – מושב צפרירים

החברה מציעה מגוון של רכיבות כביש, שטח, ומשפחות בהדרכה מקצועית ממרכז הפעילות שלנו בפארק עדולם. לרשותנו צי השכרת אופניים הגדול מסוגו בארץ הכולל אופני שטח, אופני עיר, אופני כביש, אופניים חשמליים, וכן אופני קצה. אנו שמחים להציע במקום ספריית מידע ומפות, שירות השכרת אופניים וציוד נלווה,  וכן שירות תיקוני אופניים ומכירת אופניים יד שנייה.